دانشجویان دکتری

  بی بی سمانه حسینی مقدم در حال حاضر دانشجوی مقطع دکتری مهندسی نرم افزار در دانشگاه شهید بهشتی است. او رساله دکتری خود را تحت راهنمایی دکتر مقصود عباسپور انجام می دهد. از جمله زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه وی تحلیل شبکه های اجتماعی، شناسایی ناهنجاری، شناسایی بدافزار، امنیت شبکه و داده کاوی است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تربیت مدرس در گرایش مهندسی نرم افزار و با راهنمایی دکتر سعید جلیلی و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه فردوسی مشهد اخذ نموده است.
  فرهود جعفری کلیبر در سال 1391 موفق به اخذ درجه کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه تبریز شد. در سال 1393، دوره کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش معماری سازمانی را به پایان رساند. ایشان هم اکنون دانشجوی دکتری رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار در دانشگاه شهید بهشتی هستند. علایق ایشان شبکه‌های حسگر بی‌سیم، اینترنت اشیاء، شبکه‌های خودرویی و شبکه‌های نرم‌افزارپذیر است.

ایمیل: f_jafari@sbu.ac.ir

  روژین تیزور مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را  به ترتیب در رشته‌های مهندسی کامپیوتر-گرایش سخت افزار و معماری کامپیوتر در سال‌های 1388 و 1391 از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده است. او در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع دکتری تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی است. از جمله زمینه‌های تحقیقاتی مورد علاقه‌‌ی وی می‌ توان به اینترنت اشیاء، شبکه‌های خودرویی، سیستم‌های حمل و نقل هوشمند، شبکه‌های اطلاعات محور، شبکه‌های حسگر بی‌سیم و شبکه‌های رادیوآگاه اشاره نمود.

ایمیل: r_tizvar@sbu.ac.ir

سمیه معابی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی معماری کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین به ترتیب در سال های 87 و 92 دریافت نموده و از سال 1393 کاندیدای دریافت دکتری در رشته معماری کامپیوتر از دانشگاه شهید بهشتی، تهران است. زمینه‌های تحقیقاتی ایشان روباتیک و مسیریابی خودروی بدون سرنشین، شبکه روی تراشه و تحمل‌­پذیری اشکال آن بوده و هم اکنون نیز بر روی طراحی سیستم های نهفته، پردازنده و سیستم روی تراشه برای کاربردهای اینترنت اشیاء است.

ایمیل: s_maabi@sbu.ac.ir

   ابوالفضل دیانی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را  در رشته‌ ریاضی کاربرد در کامپیوتر بترتیب از دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس در سالهای 1378و 1381  و همچنین مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری کامپیوتر در سال‌ 1395 از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده است. او در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر گرایش معماری در دانشگاه شهید بهشتی است. از جمله زمینه‌های تحقیقاتی مورد علاقه‌‌ی وی می‌ توان به اینترنت اشیاء، شبکه‌های شبکه‌های حسگر بی‌سیم،  کنترل دسترسی، سیستمهای توکار و بلادرنگ، سیستمهای مطمئن و شبیه سازی اشاره نمود.

ایمیل: a_dayyani@sbu.ac.ir

  • فاطمه فرجی دانشگر

فارغ التحصیلان